Σινεφίλια [Cinephilia.Gr] - Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters Sun, 19 Sep 2021 17:14:20 +0000 el-gr dimitris.bampas@outlook.com (Cinephilia- Σινεφίλια) Βασίλης Μαρματάκης: Κινηματογραφικές αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/7175-vasilis-marmatakis-kinimatografikes-afisses https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/7175-vasilis-marmatakis-kinimatografikes-afisses dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Wed, 23 Jun 2021 14:54:40 +0000 Hans Hillmann: Κινηματογραφικές αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/7174-hans-hillmann-oi-kinimatografikes-afisses https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/7174-hans-hillmann-oi-kinimatografikes-afisses dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Wed, 23 Jun 2021 14:29:03 +0000 Berlinale: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3889-berlinale-posters https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3889-berlinale-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Tue, 02 Mar 2021 22:01:00 +0000 Viennale: Οι αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2348-viennale-poster https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2348-viennale-poster dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Tue, 22 Oct 2019 21:22:00 +0000 La Biennale di Venezia: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/4400-la-biennale-di-venezia-afisses https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/4400-la-biennale-di-venezia-afisses dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Mon, 09 Sep 2019 02:23:00 +0000 Φεστιβάλ Karlovy Vary: οι αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3506-festival-karlovy-vary-poster https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3506-festival-karlovy-vary-poster dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 21 Jun 2018 02:32:00 +0000 Festival de Cannes: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2932-festival-de-cannes-posters https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2932-festival-de-cannes-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Mon, 07 May 2018 05:36:00 +0000 Abbas Kiarostami: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5873-abbas-kiarostami https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5873-abbas-kiarostami dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 01 Jul 2017 02:29:25 +0000 Al Hirschfeld: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5828-al-hirschfeld-afisses https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5828-al-hirschfeld-afisses dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 27 Apr 2017 05:52:20 +0000 Stanislav Vajce: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5765-stanislav-vajce-afisses https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5765-stanislav-vajce-afisses dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 02 Mar 2017 05:00:24 +0000 Federico Babina: Ταινίες και σπίτια https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5442-federico-babina-tainies-kai-spitia https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5442-federico-babina-tainies-kai-spitia dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 06 Aug 2016 03:03:20 +0000 Federico Babina: Σκηνοθέτες και σπίτια https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5441-federico-babina-skinothetes-kai-spitia https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5441-federico-babina-skinothetes-kai-spitia dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 06 Aug 2016 03:02:35 +0000 Quentin Tarantino: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2676-quentin-tarantino-posters https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2676-quentin-tarantino-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Fri, 01 Jan 2016 06:25:00 +0000 Jean-Luc Godard: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/532-jean-luc-godard-posters https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/532-jean-luc-godard-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Tue, 03 Jun 2014 21:18:00 +0000 Jim Jarmusch: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3901-jim-jarmusch-posters https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3901-jim-jarmusch-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 21 Dec 2013 08:05:20 +0000 Alejandro Jodorowsky: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3867-alejandro-jodorowsky-posters https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3867-alejandro-jodorowsky-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 05 Dec 2013 07:42:56 +0000 Luis Buñuel: Αφίσσες από τη μεξικάνικη περίοδο https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3860-luis-bunuel-mexican-posters https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3860-luis-bunuel-mexican-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Fri, 29 Nov 2013 23:25:00 +0000 Adrian Tomine: Εικονογράφηση για τις ταινίες του Yasujirō Ozu https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3861-adrian-tomine-yasujiro-ozu https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3861-adrian-tomine-yasujiro-ozu dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Fri, 29 Nov 2013 23:25:00 +0000 Woody Allen: Αφίσσες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3679-woody-allen-posters-2 https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3679-woody-allen-posters-2 dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 05 Sep 2013 22:25:35 +0000 Hanna Bodnar: Αφίσσες για ταινίες https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3622-hanna-bodnar https://www.cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3622-hanna-bodnar dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 17 Aug 2013 02:47:37 +0000